Manažer prodeje

Do naší firmy zabývající se výrobou závodních převodovek hledáme posilu na pozici manžer prodeje.

 Náplň práce

  • komunikace se zákazníky z celého světa
  • kominikace s grafikem, správcem webových stránek apod.
  • podpora prodeje

Požadujeme

  • SŠ/ vzdělaní technického nebo ekonomického směru
  • anglicky slovem i písmem, minimální úroveň B2
  • další jazyky a záliba v motorsportu výhodou
  • občasné zahraniční služební cesty po celém světě
  • aktivní znalost PC
  • flexibilní pracovní doba
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s lidmi, komunikativnost
  • přirozená finanční inteligence

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stabilní a perspektivní uplatnění v prosperující české společnosti
  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • osobní a odborný rozvoj
  • délka pracovního poměru na dobu neurčitou

Firemní benefity

  • příspěvek na stravovaní
  • volnočasové aktivity
  • příjemné pracovní prostředí
  • další benefity dle odpracovaných roků

Možnost nástupu:

  • ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte vaše strukturované životopisy v českém jazyce.

Děkujeme všem uchazečům za důvěru projevenou naší společnosti.

Kontaktní formulář