Kontakty

Společnost

Pokud Vás zajímají jakéholiv informace nebo byste se o produktech X Shift rádi dozvěděli více, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím formuláře na této stránce a my se Vám co nejdříve ozveme.

X Shift Gearboxes  s. r. o.

Sídlo společnosti

Drahy 883
768 11 Chropyně
Česká republika

Ředitel společnosti

E-mail info@xshiftgearboxes.com
Tel. +420 602 832 291

Manažer prodeje

E-mail info@xshiftgearboxes.com

Toyota, Subaru, Mitsubishi, Porsche specialista
Michal - tel. +420 724 364 670

Toyota, Subaru, Mitsubishi, VW specialista
Dalibor - tel. +420 602 746 605

Toyota, Subaru, Mitsubishi, BMW specialista
Tomáš - tel. +420 732 343 170

Kontaktní formulář

Dealers

Australia

POWERTUNE AUSTRALIA PTY LTD
U4 / 32-34 Peter Brock Drive
Eastern Creek NSW 2766
Chea@powertune.com.au
Rob@powertune.com.au

Phone
+61 491 614 947

Facebook
Instagram

Australia

All Drive Subaroo
42 Stanley Street
Peakhurst NSW 2210

info@alldrivesubaroo.com.au

Phone
+61 2 9915 9900

www.alldrivesubaroo.com.au
Facebook
Instagram

Australia

Ampl Auto
11 Shearer Drive
Seaford, South Australia 5171
sales@amplauto.com.au

Phone
+61 8 8327 3337

www.amplauto.com.au
Facebook

Belgium

4 Strokes Performance
Stijn Jacobs
Nieuwlandlaan 56
3200 Aarschot

Phone
+32477383829

www.fourstrokesperformance.be
Facebook
Instagram

Canada

AZE Performance
Vincent Trudel
Info@AZEperformance.com

Phone
+1 581 991-0156

Canada

TEST Racing
Mathieu Dubé
info@testracing.ca

Phone
+1 450 955-6193

Canada

Calgary Automarine Services Ltd.
Azam Deen
camsrally@gmail.com

Phone
+1 403 870 2926

Canada

Four Star Motorsports Inc
Frank /Dan Sprongl
info@fourstarmotosports.com

Phone
+1 905 877 1733

www.fourstarmotorsports.com
Facebook
Instagram

Cyprus

Power Dynamic Performance LTD
2a Demetriou Fani
Dasaki Achnas 5523
Larnaca

Phone
0035799218871
Fax
0035724722972

Facebook
Instagram

Finland

Esko Reiners Motorsport Oy
Koivupurontie 3
FIN-40320 Jyväskylä
esko@eskoreiners.fi

Phone
+358-(0)45-3264940

www.eskoreiners.fi

France

KAME MOTORSPORTS
9 rue Anatole de la forge
75017 Paris
infos@kamemotorsports.com

Phone
+33761276145

www.kamemotorsports.com
Facebook
Instagram
Linkedin

Greece

Korakas Bross SA
Kostas Korakas
tersival@otenet.gr

Phone
+302 251 044 459

Hong Kong

TurnThree Ltd. (Turn3Select Racing Team)
Alan Chan
alan@ttlas.com

Phone
+852 63333920

www.ttlas.com

Indonesia

Engineplus performance parts
Yudhistira Maranatha
Jl Indokarya 1 blok a no 1 sunter
Jakart Indonesia
yudhistira@engineplus.com

Phone
+6282347672619
Fax
0035724722972

www.engineplus.com
Instagram

Japan

Racing Passion Links Japan,   Exclusive Sales Agency for Japan
Sean Shige.Tominaga
info@rplinks.com

Phone
03-4405-2336

New Zealand

ProSpeed Motorsport
P.F. Automotive
7/95 Birch Avenue
Judea
Tauranga
info@pfauto.co.nz

Phone
+64 7 5780479
021917866

Qatar

Mohammed Albasti
Salwa road, Street #340, Building #414, Unit# 47, Zone 55
Doha

Phone
00974 44582389
Fax
00974 44582387
Cell
00974 55510344

Russia

Spectrum Suspension
St. Petersburg
info@spectrum.su

Phone
+7812 927 52 27

www.spectrumsuspension.com
Facebook
Instagram

Singapore

Uber Garage Pte. Ltd.
sales@ubergarage.com.sg

Phone
+65 6475 8077

www.ubergarage.com.sg
Facebook
Instagram

Slovenia

MPI Peljhan Darko s. p.
Darko Peljhan
darko.peljhan@mpi.si

Phone
+386 41 614 954

Spain

SPORT COMPETICIÓN PERFORMANCE SL
info@sportcompeticion.com

Phone
+34942825086

www.sportcompeticion.com
Facebook
Instagram

Spain

Kaba-Technology
kaba-technology@hotmail.com

Phone
+34 615 20 53 00

Facebook
Instagram

South Africa

Docs Tech
Sergio Silva
info@docstech.co.za

Phone
+27 0 11 452 9287

Taiwan

Yellowspeed Racing
Henry Hsueh
yellowspeedwin21@gmail.com

Phone
+886-4-24063821

Thailand

TT-Garage Dynojet Thailand
53/20 Phoemsin45, Phoemsin Road
Saimai, Bangkok, Thailand 10220
TTGarage@yahoo.com

Phone
Thai +66-86-385-6691 Mr.Tung
Eng. +66-81-869-2694 Mr.Don

Facebook

Turkey

MTG Motorsport
Timur Pomak
GMKP MH TEM BVL NO:20
59500 Çerkezköy, Tekirdağ
mtgperformance@gmail.com

Phone
+90 532 9121090

www.mtgmotorsport.com
Facebook
Instagram

United Arab Emirates  

Tensai Tuning LLC
sales@tensaituning.com

Dealer for: UAE, Jordan, Oman, Lebanon, Egypt, Saudi Arabia, Kuwait, Bahrain, Iraq, Palestine

Phone
+971 2 550 2778

www.tensai.ae
Facebook
Instagram

United Kingdom

Roland Alsop Machine shop
Stephen Guirey
Info@rolandalsop.co.uk

Phone
+44 1276 858073

United States

UMS Tuning
Tony Szirka
info@umstuning.com

Phone
+1 480 446 8863

United States

Mechanical Advantage Racing
Kendall Samuel
ksamuel@maracing.net

Phone
+1 303 548 1052

United States

ZF Design
Zach Fothergill
sales@thezfdesign.com

thezfdesign@gmail.com

Phone
+1 303 548 2624

United States

T.R.E.
447 East D Avenue
Kalamazoo, MI 49009-6312
Jon@teamrip.com

Phone
+1 269-382.2669

www.teamrip.com

Vanuatu

Top Signs
Julien Lenglet
7 Dauphinee Street
Port Vila
manager@topsignsvu.com

Phone
+678 7744708

mapa