Asistentka prodeje

Do naší firmy zabývající se výrobou závodních převodovek hledáme posilu na pozici Asistentka prodeje.

Náplň práce

  • koordinace obchodních činností
  • fakturace
  • objednávky dílů
  • jednoduché úpravy webu
  • komunikace s grafikem, správcem webových stránek apod.

Požadujeme

  • SŠ nejlépe ekonomického směru
  • základy anglického jazyka
  • administrativně-organizační podporu pro obchodníky
  • schopnost učit se novým věcem
  • záliba v motorsportu výhodou

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stabilní a perspektivní uplatnění v prosperující české společnosti
  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • osobní a odborný rozvoj
  • délka pracovního poměru na dobu neurčitou

Firemní benefity

  • příspěvek na stravovaní
  • volnočasové aktivity
  • příjemné pracovní prostředí
  • další benefity dle odpracovaných roků

Možnost nástupu:

  • ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte vaše strukturované životopisy v českém jazyce.

Děkujeme všem uchazečům za důvěru projevenou naší společnosti.

Contact form