Manažer prodeje

Celosvětově uznávaná česka firma zabývajicí se konstrukcí a výrobou sekvenčních závodních převodovek X Shift gearboxes dále rozšiřuje svůj výrobní program a hledá příznivce motorsportu a automobilové nadšence na pozici manažera prodeje. Do našeho týmu uvítáme i čerstvé absolventy VŠ.

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky z celého světa

  • kominikace s grafikem, správcem webových stránek apod.

  • podpora prodeje

Požadujeme

  • VŠ vzdělaní tecnického nebo ekonomického směru

  • anglicky slovem i písmem, minimalní úroveň B2

  • další jazyky a záliba v motorsportu výhodou

  • občasné zahraniční služební cesty po celém světě

  • aktivní znalost PC

  • flexibilní pracovní doba

  • řidičský průkaz sk. B

  • práce s lidmi, komunikativnost

  • přirozená finanční inteligence

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení

  • stabilní a perspektivní uplatnění v prosperující české společnosti

  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci

  • osobní a odborný rozvoj

  • délka pracovního poměru na dobu neurčitou

Firemní benefity

  • příspěvek na stravovaní

  • volnočasové aktivity

  • příjemné pracovní prostředí

  • další benefity dle odpracovaných roků

Contact form