Manažer marketingu

Náplň práce:

  • podílení se na tvorbě vizí a marketingové strategie celé společnosti
  • vedení a rozvoj svěřených značek s cílem dosažení plánovaných výsledků ve spolupráci s ostatními odděleními, dceřinými společnostmi a partnerskými agenturami
  • monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence
  • sestavování a správa marketingového rozpočtu
  • spolupráce na produktovém managementu, rozvojových projektech a implementaci nových výrobků
  • tvorba komunikační strategie pro jednotlivé značky
  • komunikace s mediálními agenturami a tvorba plánu komunikačních kampaní na celý rok
  • spolupráce s grafickými studii a reklamními agenturami na přípravě TV kampaně, tvorbě on-line komunikace a realizaci POP a POS materiálů
  • dohlížení na dodržování vizuálního stylu jednotlivých značek
  • příprava, cenové vyjednávání a zajištění výroby všech marketingových materiálů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ideálně marketingového či ekonomického zaměření
  • praktické zkušenosti v marketingu minimálně 5 let, FMCG segment výhodou
  • výbornou znalost MS office – MS Excel, Word, Powerpoint
  • cit pro design a grafiku, znalost práce v některém z grafických programů výhodou
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • odolnost vůči stresu, pečlivost, časovou flexibilitu a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • Nabízíme:
  • perspektivní práci ve stabilní rostoucí firmě
  • nadstandardní platové podmínky dle odvedené práce
  • příjemný kolektiv
  • firemní benefity

Možnost nástupu:

  • ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte vaše strukturované životopisy v českém jazyce.

Děkujeme všem uchazečům za důvěru projevenou naší společnosti.

Contact form