Konstruktér

Do naší firmy zabývajicí se konstrukcí a výrobou závodních převodovek hledáme posilu na pozici konstruktér.

Náplň práce

  • konstrukce strojních dílů a přípravku pro výrobu
  • tvorba a aktualizace konstrukční dokumentace pro výrobu 3D, 2D
  • spolupráce s technology a výrobou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • znalost technologických postupů výroby
  • znalost konstruování v CAD (Autocad, NX, Solidworks a jiné )
  • výborná představivost, schopnost rychle najít funkční technické řešení
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • samostatnost, týmový hráč, iniciativa, flexibilita, zvídavot

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stabilní a perspektivní uplatnění v prosperující české společnosti
  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • osobní a odborný rozvoj
  • délka pracovního poměru na dobu neurčitou

Firemní benefity

  • příspěvek na stravovaní
  • volnočasové aktivity
  • příjemné pracovní prostředí
  • další benefity dle odpracovaných roků

Možnost nástupu:

  • ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte vaše strukturované životopisy v českém jazyce.

Děkujeme všem uchazečům za důvěru projevenou naší společnosti.

Contact form